Cvičenia pre tehotné ženy a mamičky s deťmi...

Masáže pre tehotné ženy a mamičky

Tehotenská masáž

Ukľudňujúca a relaxačná terapia prináša úľavu zaťažovaným partiám, zbavuje bolestí chrbtice, opuchov nôh, navodí harmóniu Vášho tela a mysle. V období tehotenstva je pohoda a spokojnosť veľmi dôležitá pre Vás aj Vaše dieťatko a preto neváhajte a doprajte si oddych pod rukami profesionálov.


Cena: 30 min. / 35€ l 60 min. / 45€
 

Masáž chrbta a šije

Zameraná na najviac zaťažované, stuhnuté a bolestivé partie tela, akými sú chrbát a šija, sedacia časť, okolie krížových kosti a panvy, svaly a šľachy tela, namáhané najmä sedavým zamestnaním a nedostatkom pohybu.


Cena: 30 min. / 15€ l 60 min. / 25€
 

Kozmetická lymfodrenáž

Aplikuje sa predovšetkým na tvári, kde sa odstraňujú a zmierňujú rôzne opuchy, vrásky, jazvy a iné poškodenia pokožky. Pôsobí účinne, relaxačne na nervové zakončenia v koži tváre a hlavy. Odstránia sa tak rôzne bolesti hlavy a migrény.


Cena: 30 min. / 20€
 

Lymfodrenážna masáž dolných končatín

Manuálna lymfodrenáž – je to jemná technika zvláštnych hmatov na princípe kruhu, ktorá zvyšuje vstrebávanie medzibunkovej tekutiny, teda lymfy z podkožia do lymfatických ciev a jej posun do hlbších ciev a uzlín.


Cena: 60 min. / 35€
 

Kinesiotaping

Mechanizmus pôsobenia tejpovacej pásky je založená na elasticite pásky, ktorá spôsobuje ťah kože v okolitých svaloch a tým dochádza k reflexnému ovplyvňovaniu nielen kože, ale aj svalov v okolí prilepenej pásky.


Cena: v rámci masáže / cena podľa rozsahu tejpu
 
 

* Pokiaľ sa chcete prihlásiť na hodinovú masáž, je potrebné rezervovať si dva 30min. termíny za sebou - názov masáže uvedte do poznámky k rezervácii

 

Rezervácia online

Kontaktujte nás

+421 907 085 212
info@bellykick.sk