Cvičenia pre tehotné ženy a mamičky s deťmi...

Masáže pre tehotné ženy a mamičky

Kraniosakrálna terapia

Jemná, neinvazívna technika, ktorá na tele pracuje primárne so systémom fascií a s nervovou sústavou. Využíva schopnosť ľudského organizmu obnoviť svoje regeneračné a sebaregulačné mechanizmy v stave hlbokej relaxácie. Pomáha vyrovnať sa so stresom, napätím a oslabením organizmu. Prebieha prostredníctvom veľmi jemného a pozorného dotyku na tele.


Cena: 60 min. / 30€
 

Metamorfná technika

Odstraňuje duševné bloky a premieňa životné vzorce a schémy. Je to výnimočná, hlboko účinkujúca jemná relaxačná metóda s trvalými účinkami pre uvoľnenie negatívnych duševných vzorcov a tráum, strachov a stresov vytvorených v období počatia, v priebehu prenatálneho obdobia a pri pôrode. Týmto nám pomáha čo najlepšie využiť celý náš potenciál. Je založená na princípe uvoľnenej energie vyživujúcej bloky vzniknuté z psychických stresov plodu aj matky od počatia do narodenia, ktoré sa fixujú na reflexnú zónu chrbta, chodidiel, rúk a hlavy. Vhodná aj pre tehotné ženy 


Cena: 60 min. / 20€
 

Spineworks

Terapia, ktorá napomáha uvolniť príčiny rôznych traum a blokov z detstva – uvolniť nesprávne informácie v nervovej sústave a vďaka tomu sa svaly, ktoré sú stiahnté uvolnia a následne je priestor k tomu, aby sa napravili kosti.


Cena: 60 min. / 25€
 

Masáž chrbta a šije

Zameraná na najviac zaťažované, stuhnuté a bolestivé partie tela, akými sú chrbát a šija, sedacia časť, okolie krížových kosti a panvy, svaly a šľachy tela, namáhané najmä sedavým zamestnaním a nedostatkom pohybu.


Cena: 30 min. / 15€ l 60 min. / 25€
 

Tehotenská masáž

Ukľudňujúca a relaxačná terapia prináša úľavu zaťažovaným partiám, zbavuje bolestí chrbtice, opuchov nôh, navodí harmóniu Vášho tela a mysle. V období tehotenstva je pohoda a spokojnosť veľmi dôležitá pre Vás aj Vaše dieťatko a preto neváhajte a doprajte si oddych pod rukami profesionálov.


Cena: 30 min. / 15€ l 60 min. / 25€
 

Termíny

Masáže počas dňa
pondelok/streda/štvrtok od 9:00-14:00 utorok od 16:30

Objednávky prostredníctvom formulára


Cena: 60 min. / 20€
 
 

Kontaktujte nás

+421 907 085 212
info@bellykick.sk